Par mums

Laipni lūdzam kluba HANSU mājaslapā!

Paldies visiem, kas joprojām lasa šo mājaslapu nokļūstot šeit nejauši, un it īpaši tiem, kas atrodas šeit apzināti!

Tas, ka Jūs nākat (vai vismaz domājat par to) uz treniņu zāli šodien, kad visapkārt ir tik daudz kārdinājumu, vērtējot regulāras nodarbības, kas liek iet caur sāpēm un pārbaudījumiem, augstāk par mājīgu atpūtu, jau pats par sevi ir cieņas vērts. Tas, ka Jūs esat izvēlējušies savām nodarbībām mūsu klubu, mums sagādā divkāršu prieku. Mēs centīsimies nepievilt Jūs Jūsu izvēlē.

Mēs piedāvājam dažādus nodarbību veidus, atkarībā no Jūsu vecuma un vajadzībām.

Bērniem un jauniešiem tiek piedāvātas nodarbības

TAEKVONDO (WTF)

Get the Flash Player to see this content.

kas ļauj uzlabot fizisko un morālo stāvokli, iemācīties aizstāvēt sevi, kā arī pierādīt sevi sporta sacensībās (WTF versijas taekvondo ir olimpiskais sporta veids). Mūsdienu WTF versijas taekvondo ir dinamiska cīņa, kurā akcents ir likts uz augstiem sitieniem ar kājām. Aizsargekipējums nodrošina aizsardzību pret traumām. Nodarbībās bērniem nav iekļauti sarežģīti un bīstami tehniski elementi.

Cilvēkiem, kas vēlas apgūt pašaizsardzības iemaņas, mūsu klubā notiek nodarbības

Sin Moo Hapkido

Šī ir korejiešu cīņas māksla, kurā ietilpst savā arsenālā plašu daudzumu tehnisko elementu: ir iekļauti sāpju paņēmienu pielietošana uz locītavām, metieni, sitieni ar kājām un rokām, iedarbība uz bioloģiski aktīviem punktiem, tradicionālo ieroču izmantošana. Turklāt, Sin Moo Hapkido svarīga sastāvdaļa ir garīgās prakses, kas vērstas uz iekšējās enerģijas attīstīšanu.

Vēl viena cīņas māksla, kuras apmācība tiek piedāvāta klubā

КОМBATANS

Stila pamatā ir filipīniešu nažu cīņa, kuras principi tiek pārnesti uz cīņu ar nūjām, cīņu bez ieročiem un neapbruņota pretinieka cīņu ar apbruņotu. Vienkāršas kustības, tās daudzkārtēji atkārtojot, dziļi iespiežas atmiņā, kļūstot par efektivitātes garantiju.

Tiem, kas vēlas iepazīties ar pašaizsardzības pamatiem, bet kam nav laika un iespēju apgūt austrumu filizofijas „gudrības”, mūsu instruktori var piedāvāt pašaizsardzības iepazīšanās kursus, tos iepriekš individuāli sarunājot. Tajos ir iekļautas vienkāršas un efektīvas metodes, kā pretoties agresijai, kas ļauj palielināt pārliecību par saviem spēkiem.

Neatkarīgi no Jūsu izvēlētā nodarbību veida gribam brīdināt Jus no visizplatītākajiem maldinājumiem: pirmkārt, noskaņojieties uz regulāriem treniņiem – iemaņas nāk pakāpeniski. Otrkārt, neskatoties uz cīņas mākslu piedāvāto plašo arsenālu, nodarbības pašas par sevi nav brīnumlīdzeklis uzvarai jebkurā cīņā. Cīņas pamatu apgūšana ir instrumentu komplekts, kurus Jūs mācāties izmantot. Bet vai Jūs varēsiet izvēlēties īsto instrumentu, prasmīgi un laicīgi to izmantot – tas ir atkarīgs no Jūsu pašsavaldīšanās, prasmes ātri pieņemt lēmumus un sagatavotības.

Tātad – tiekamies uz paklāja!

Atpakaļ Uz augšu